Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Kraków

Oferujemy szeroki wybór kasetonów reklamowych. Począwszy od prostych: ekonomicznych, profilowych  do ekskluzywnych: frezowanych i giętych.

Kasetony frezowane powstają z dibondu i stanowią linie ekskluzywnych reklam o bardzo wysokiej jakości estetycznej. Lico i boki reklamy wykonane są z jednolitej płyty (dibond), która występuje w kilku kolorach. Litery i grafika zostaje  wyfrezowana , a w miejsce wyciętych grafik wstawiane są różnokolorowe płyty z plexi.

Kasetony reklamowe w formie lakierowanej konstrukcji aluminiowej są bardzo uniwersalnym, ale  i skutecznym sposobem dobrze widocznej reklamy.

W szczególności: Kasetony podświetlane diodami – świetnie przykuwają uwagę szczególnie po zmroku.

Wszystkie kasetony charakteryzuje  lekka konstrukcja oraz  zaokrąglony lub prosty profil. Wysoka trwałość,  szeroka gama kolorów i kształtów  oraz wyjątkowa estetyka – to cechy, które stwarzają bogate możliwości prezentacji produktów czy usług naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów nasze kasetony reklamowe odznaczają się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, których niekiedy rzadko daje się uniknąć.

Kasetony Kraków