Marketing szeptany Kraków

Jedna  z najpotężniejszych form marketingu to marketing szeptany. Jego istota jest prosta. Korzystamy z niego aby dodać do Twojej firmy jakiś aspekt Twojej działalności .Działania marketingu szeptanego powodują, że ludzie wiedzą i widzą więcej o Twojej marce, produkcie lub usłudze.           Jest to rodzaj osobistego polecenia który ma  bardzo silne oddziaływanie, ponieważ zamiast mówić ludziom, jak niesamowite są Twoje rzeczy które produkujesz, oferujesz –  „osoba trzecia” rozprzestrzenia słowo za i dla Ciebie. Ponieważ  pochlebne słowo nadchodzi od kogoś innego niż od Ciebie, ma dużo większą wiarygodność. To sprawia, że ​​tak silne referencje zyskuje marketing szeptany.

Ale co zrobić, jeśli  ktoś zepsuł nam opinie, a ludzie zaczynają opowiadać innym negatywne rzeczy o Twojej firmie? Szacuje się, że jedna osoba rozprzestrzenia złą opinię 27 innym osobom. To nie brzmi dobrze. Otóż z nami jest z tego wyjście !

W obecnych czasach, kiedy mamy  Twittera, Facebooka i inne portale społecznościowe słowo rozpowszechnia się szybciej. Ludzie, którzy mają tysiące zwolenników mają znacznie większą siłę przebicia niż ktoś kto dopiero założył konto. Prawda ?

Jako profesjonalna firma zajmująca się marketingiem szeptanym nie możemy zdradzać w całości tajemnic naszej pracy – możemy jednak zdradzić Ci, że marketing szeptany opiera sięmiędzy innymi na tej zasadzie wspomnianej powyżej.

Pamiętaj, że obsługa klienta jest numerem jeden dla każdej firmy. Trzeba zaspokoić pragnienia i potrzeby swoich klientów i aby dostać bilet wsparcia należy działać szybko i sprawnie.

Jeśli możesz, staraj się robić to dobrze, a jeżeli sam nie dajesz rady – zleć to Nam. Dbanie o zadowolenie klientów to pewny bilet po dobre słowo – a reklama to usta, do wypowiadania wielu dobrych słów. Polecamy  się i zapraszamy do współpracy.

Marketing szeptany