Yahoo obala połowę swojej tablicy

No Comments

Yahoo kontynuuje wysiłki na rzecz restrukturyzacji, rzuca swojego przewodniczącego zarządu i trzech członków

IDG News Service – W ramach trwającego wysiłku, aby odzyskać od spiralę, Yahoo powiedział we wtorek, że cztery zarządu członków, w tym jego przewodniczącego, będzie ustąpić.

Yahoo współzałożyciel Jerry Yang opuściła planszę na początku tego miesiąca. Z dodatkowych wyjazdów ogłosił – w tym prezes Roy Bostocka – ponad pół Zarządu członkostwa będzie świeża krew.

Bostock, Vyomesh Joshi, Artur Kern i Gary Wilson ustąpi na dorocznym spotkaniu, które Yahoo spodziewa się zaplanować na początku czerwca.

W liście do akcjonariuszy Yahoo powiedział też, że były prezes eBay Maynard Webb Jr i jeden etat CEO META Group, Alfred Amoroso, zostali wybrani do udziału w forum.

„Wierzymy, że to przekonfigurować wyżywienie, ze świeżym zestaw perspektyw i zróżnicowany zestaw umiejętności, pozwoli Firma iść do przodu jeszcze bardziej agresywnie,” list, napisany przez Bostocka powiedział.

Wstrząs wydaje się przygotować grunt dla przyszłej CEO Scott Thompson kierowania firmą w nowym kierunku, zgodnie z Charlene Li, założyciel wysokościomierza Group. Li o nazwie Webb „bardzo zaufany doradca” do Thompsona.

W jej szerokim kresek, co najmniej, wstrząs był co inwestorzy zgłaszają potrzebę, powiedział analityk Greg Sterling z Sterling Market Intelligence. „Inwestorzy nie czułem się przez długi czas, że płyta była tylko guma tłoczenia co przywództwo robi. Chcą odnowionej tablicy z jakimś niepodległości. Ludzie będą czekać, aby zobaczyć, co różne, ale myślę, że to będzie postrzegane jako pozytywne”.

About us and this blog

We are a full service agency that deliver compelling digital marketing solution. Our winning solutions and experience helps to deliver great results across several key areas.

Sign up for our newsletter!

Recent Tweets

Request a free quote

We offers professional SEO services that help websites increase organic search drastically and compete for 1st page rankings of highly competitive keywords.

20+

sidebar widgets

More from our blog

See all posts
 

Leave a Comment